KeepSafe

9.23.9

3.7

3

En özel resimlerinizi ve videolarınızı saklayın

822.6k

Bu uygulamayı oyla

KeepSafe Androidinizdeki bütün resimlerin klasörlerini şifre koruyuculu yapmanızı ve saklamanızı sağlayan bir uygulamadır. KeepSafe ile en özel fotoğraflarınızı meraklı gözlerden saklayabilirsiniz.

KeepSafe'i ilk açtığınızda uygulamayı açmak için bir şifre belirlemelisiniz. Daha sonra ne zaman bunu kullanmak isterseniz şifreyi girmek zorundasınız. Ayrıca kurtarma için bir e-posta hesabı da ekleyebilirsiniz.

KeepSafe çoğu zaman gerçek bir kasa gibi çalışır: Fotoğrafları saklamak istediğiniz klasöre isim verin, bir şifre belirleyin daha sonra içindeki bütün görselleri saklayabilir ve bunlara erişebilecek tek kişinin siz olduğuna emin olabilirsiniz.

KeepSafe'in ara yüzünden görselleri bir klasörden diğerine taşıyabilir veya uygulama ile fotoğraf çekerek doğrudan korunmuş klasöre kaydedebilirsiniz. Ayrıca videoları da klasörlerde saklayabilirsiniz.

KeepSafe eğer belli başlı fotoğraflarınızı sabit sürücünüz dışında tutmak veya en azından bütün fotoğraflarınızı açıkta bırakmamayı tercih ediyorsanız çok kullanışlı bir uygulamadır. Bu küçük kasa ile en uygunsuz fotoğraflarınızı ve videolarınızı depolayabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 4.4 veya daha üst sürümü gerektirir.

X